dr Angelika Kleszczewska-Albińska

Strona głównadr Angelika Kleszczewska-Albińska
dr Angelika Kleszczewska-Albińska
dr Angelika Kleszczewska-Albińskapsycholog, psychoterapeuta poznawczo-behawioralny w trakcie szkolenia
Umów wizytę!

Chcesz spotkać się z tym psychoterapeutą?

Zadzwoń! 502 390 322
Umów wizytę!

dr Angelika Kleszczewska-Albińska

Doktor nauk humanistycznych w dziedzinie psychologii, absolwentka jednolitych studiów magisterskich z zakresu psychologii na Wydziale Psychologii Uniwersytetu SWPS oraz absolwentka Interdyscyplinarnych Studiów Doktoranckich z zakresu psychologii w tej samej uczelni. Swoje kwalifikacje terapeutyczne doskonali w trakcie czteroletniego szkolenia terapeutycznego w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej.

Od wielu lat związana z Uniwersytetem SWPS, gdzie początkowo pracowała naukowo, a obecnie prowadzi zajęcia dydaktyczne i warsztaty dla studentów psychologii. Współpracuje ponadto z kilkoma przedszkolami, w których prowadzi indywidualne i grupowe zajęcia dla dzieci oraz warsztaty dla rodziców, a także służy szeroko pojmowanym wsparciem dla nauczycieli.

Doświadczenie i umiejętności kliniczne zdobywała i doskonaliła w trakcie stażu w Akademickim Centrum Psychoterapii SWPS oraz w Ośrodku Terapii w Środowisku Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie i w poradniach prywatnych. Prowadziła poradnię psychologiczną przy parafii rzymskokatolickiej w Międzylesiu. Współpracowałaa także z Polskim Towarzystwem Badań nad Stresem Traumatycznym PTBST. Ma doświadczenie w zakresie pracy z przedstawicielami innych kultur.

Pracuje głównie w podejściu poznawczo-behawioralnym.

 

W swojej pracy staram się dobierać metody i techniki jak najlepiej dopasowane do potrzeb osób z którymi współpracuję. Poważnie traktuję osoby zgłaszające się do mnie po pomoc i ich problemy. Pracuję nad celami osoby, która się do mnie zgłasza, wspólnie ustalonymi w kontrakcie, a nie nad swoimi celami. 

dr Angelika Kleszczewska-Albińska

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej PTTPiB.

W Ogrodach Zmian prowadzi psychoterapię osób dorosłych, młodzieży i dzieci.

Pracuje w Międzylesiu we czwartki.

W celu umówienia wizyty proszę o kontakt: +48 502 390 322

angelika.albinska@gmail.com