Tomasz Kościelny

Strona głównaTomasz Kościelny
Tomasz Kościelny
Tomasz Kościelnypsychoterapeuta
Umów wizytę!

Chcesz spotkać się z tym psychoterapeutą?

Zadzwoń! +48 692 139 940
Umów wizytę!

Tomasz Kościelny

Celem mojej pracy z pacjentem jest pomoc w złagodzeniu objawów, z którymi się zgłasza, ale także praca na głębszym poziomie, pozwalająca zwiększyć świadomość emocjonalną i zasoby psychologiczne, które pozwolą pacjentowi lepiej funkcjonować w otaczającym go świecie po zakończeniu psychoterapii.

W pracy z pacjentem duży nacisk kładę na przeżycia emocjonalne i ich mentalizację. Wykorzystuję relację terapeutyczną, badając relacje interpersonalne pacjenta. Pomagam wydobyć nieświadome procesy, które utrudniają pacjentowi funkcjonowanie oraz relacje z innymi osobami. Następnie pomagam je zrozumieć i wspólnie wypracować twórcze oraz satysfakcjonujące sposoby przeżywania codzienności. Towarzyszę pacjentowi w odkrywaniu, w jaki sposób przeszłość wpływa na obecne życie i jak uwolnić się od trudności, które z tego wynikają.

Ukończył 4 letnie szkolenie i uzyskał dyplom psychoterapeuty w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie, które spełnia wymogi certyfikacyjne Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, przygotowuje do certyfikatu psychoterapeuty. Pracuje w nurcie psychodynamicznym, pod stałą superwizją superwizora Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego i Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej.

Doświadczenie psychoterapeutyczne zdobywał m.in. w Szpitalu Psychiatrycznym w Tworkach, Fundacji Nagle Sami, Hospicjum Caritas i Ośrodku Interwencji Kryzysowej w Konstancinie-Jeziornie, ośrodku psychoterapii i rozwoju osobistego Źródło Inspiracji.
Zajmuję się psychoterapią indywidualną, terapią par oraz psychoterapią grupową. Ma duże doświadczenie w pracy z osobami po utracie bliskich. Obecnie prowadzi grupę wsparcia dla osób po stracie w Fundacji Nagle Sami. Ukończył także seminarium dotyczące leczenia uzależnień w rozumieniu psychodynamicznym.

Ma kilkunastoletnie doświadczenie jako szkoleniowiec korporacji, a także doradca biznesowy małych firm i w komunikacji w dużych firmach, jest autorem dwóch książek, poradników i licznych artykułów poświeconych komunikacji wewnętrznej w firmie.

Przyjmuje na Saskiej Kępie, w czwartki w godz. 17-21.

W Ogrodach Zmian prowadzi psychoterapię indywidualną i terapię par osób dorosłych, które:
• doświadczają trudności w ważnych relacjach;
• cierpią z powodu samotności, niezrozumienia, lęku, wstydu, poczucia winy, nadmiernej złości, frustracji, pustki;
• mają poczucie wypalenia zawodowego, ciągłego stresu, napięcia, rozdrażnienia;
• są w trudnej sytuacji życiowej, przechodzą kryzys w relacjach lub żałobę po stracie bliskich osób.

W celu umówienia wizyty proszę o kontakt: +48 692 139 940

tkoscielny@interia.pl