dr Agata Wytykowska-Kaczorek

Jestem psychologiem pracującym w nurcie poznawczo-behawioralnym. Pomagam osobom przeżywającym różne trudności zrozumieć i uporządkować swoją rzeczywistość tak, by mogli rozwijać się i funkcjonować w sposób bardziej satysfakcjonujący.

Ukończyła psychologię na Uniwersytecie Łódzkim (1998), obecnie adiunkt w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej (doktorat 2004 r). Trener grupowy (Laboratorium Psychoedukacji, 2011), prowadzi warsztaty umiejętności miękkich oraz rozwojowe w nurcie psychologii pozytywnej. Członek Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej. Ukończyła całościowe czteroletnie szkolenie psychoterapeutyczne w nurcie poznawczo-behawioralnym prowadzone przez dr Agnieszkę Popiel i dr Ewę Pragłowską przy Uniwersytecie SWPS. Pracuje z dorosłymi i młodzieżą w podejściu poznawczo-behawioralnym i Gestalt.

Naukowo zajmuje się wpływem emocji na myślenie i działanie. Prowadzi warsztaty rozwojowe dla Akademickiego Centrum Psychoterapii przy SWPS oraz szkolenia dla Centrum Studiów Podyplomowych i Szkoleń przy SWPS. Współpracuje także z firmą KLK prowadząc szkolenia dla biznesu.

W pracy terapeutycznej głównie zajmuje się:
• kryzysami (tożsamości, wieku średniego, utratą poczucia sensu i celu w życiu)
• zaburzeniami lękowymi (fobie, lęk uogólniony, zespół lęku panicznego)
• zaburzeniami afektywnymi (depresja, dystymia)
• zaburzeniami osobowości
• trudnościami w realizacji zadań (utratą motywacji i siły woli)
• wspieraniem rozwoju osobistego

Dodatkowe informacje:

Dni przyjęć:

wtorek (16:00-20:00)

Miejsce przyjęć:

Saska Kępa

W Ogrodach Zmian prowadzi:

Chcesz spotkać się z tym psychologiem?

Napisz!