dr Joanna Kosmala

Psychoterapeutka humanistyczna ze specjalnością Gestalt

Jest pedagogiem specjalnym, trenerem warsztatu psychologicznego i psychoterapeutką. Absolwentka wydziału filologii polskiej Uniwersytetu Warszawskiego, doktor nauk humanistycznych w zakresie pedagogiki. Członek zespołu Ośrodka Pomocy Psychologicznej i Edukacji INTRA w Warszawie, akredytowanego przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne, współpracowniczka Warszawskiego Ośrodka GESTALT „Sady”.
Ukończyła Szkołę Treningu i Warsztatu Psychologicznego, Szkołę Trenerów i Psychoterapeutów GESTALT oraz Szkołę pracy z Ciałem. Ma za sobą liczne szkolenia uzupełniające, staże i warsztaty. W pracy terapeutycznej kieruje się przede wszystkim założeniami i wskazaniami terapii GESTALT, choć chętnie korzysta również z możliwości, jakie dają inne kierunki psychoterapii humanistycznej. Docenia także techniki terapii behawioralno-poznawczej.

Kiedyś mocno skoncentrowana na problemach wczesnej interwencji i na poradnictwie na rzecz rodzin dzieci z uszkodzonym narządem słuchu. Ma na swoim koncie liczne publikacje dotyczące rehabilitacji i terapii dziecka i rodziny. Aktualnie prowadzi także warsztaty psychoedukacyjne dla dorosłych, grupy wsparcia dla rodziców, treningi, grupy rozwojowe dla kobiet, „szkołę dla rodziców”. Udziela indywidualnych konsultacji, prowadzi grupową i indywidualną psychoterapię.

Praca terapeutyczna jest wciąż jej pasją, choć coraz lepiej czuje się „nicnierobiąc”. Ale też wciąż gotowa na nowe wyzwania. Poza pracą uwielbia przyjaciół, kino i książki. Ostatnio zrealizowała marzenie o domu pod Warszawą. Nieustannie się uczy, także tego jak odpoczywać i być szczęśliwą.

Dodatkowe informacje:

Dni przyjęć:

wtorek

Miejsce przyjęć:

Międzylesie

Kontakt:

Obecnie dr Joanna Kosmala nie przyjmuje nowych pacjentów.

W Ogrodach Zmian prowadzi:

Chcesz spotkać się z tym psychologiem?

Napisz!