Marcin Dąbrowski

Psychoterapeuta indywidualny i grupowy. Obecnie w trakcie całościowego szkolenia w Studium Psychoterapii i Szkole Psychoterapii Grupowej w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie, prowadzącego do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Absolwent Wydziału Pedagogicznego Uniwersytetu Warszawskiego oraz Studium Trenerów Grupowych w SWPS i Laboratorium Psychoedukacji.

Interesuje się psychologicznymi mechanizmami wywołującymi depresję, nerwice i zaburzenia osobowości oraz teorią więzi kształtującą relacje interpersonalne, w tym szczególnie przyczyny wykluczeń społecznych. Pracuje w podejściu psychodynamicznym.

Na co dzień jest członkiem zespołu psychoterapeutów w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii, w Klinice Psychiatrii Dzieci i Młodzieży w Warszawie przy ul. Sobieskiego 93. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego (Rafał Bornus, Agnieszka Iwaszkiewicz, Zofia Milska Wrzosińska, Bożena Maciek – Haściło).

Dodatkowe informacje:

Dni przyjęć:

czwartek, sobota

Miejsce przyjęć:

Saska Kępa

Kontakt:

tel: +48 501 046 845

W Ogrodach Zmian prowadzi:

Chcesz spotkać się z tym psychologiem?

Zadzwoń!