Aleksandra-Żmudzińska-Psycholog

Aleksandra Żmudzińska

Psycholog, psychoterapeutka- magister psychologii Uniwersytetu Warszawskiego ze specjalnością psychologii klinicznej dziecka oraz psychoterapii. Ukończyła czteroletnie Studium Psychoterapii w Laboratorium Psychoedukacji, Szkołę Psychoterapii Grupowej oraz Szkołę Psychoterapii Par. Zrealizowała pierwszy stopień szkolenia Psychoterapia Oparta o Mentalizację (MBT).

Doświadczenie kliniczne zdobywała na oddziałach ogólnopsychiatrycznych oraz terapeutycznych szpitala Tworkowskiego oraz Nowowiejskiego, w fundacji Nagle Sami, pracując z osobami w żałobie, w Akademickim Ośrodku Psychoterapii oraz pracując z dziećmi i rodzinami w Niepublicznej Poradni Pedagogicznej.

Przez kilka lat zawodowo związana  z Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia, gdzie na Oddziale Dziennym Leczenia Zaburzeń Nerwicowych prowadziła psychoterapię grupową i indywidualną.

Pracuje w podejściu psychodynamicznym pod stałą superwizją certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Specjalizuje się w psychoterapii krótkoterminowej i długoterminowej dorosłych i młodzieży, psychoterapii par oraz psychoterapii grupowej. Pracuje z osobami pragnącymi lepiej poznać i zrozumieć siebie i zainteresowanych samorozwojem, a także z osobami z zaburzeniami lękowymi, zaburzeniami nastroju, depresją, zaburzeniami osobowości, problemami w relacjach interpersonalnych oraz pomocą osobom w kryzysie. Pracuje także z kobietami w okresie okołoporodowym.

Dodatkowe informacje:

Dni przyjęć:

wtorek, środa, czwartek

Miejsce przyjęć:

Saska Kępa, Międzylesie

Kontakt:

mail: kontakt@ogrodyzmian.pl

tel: 606223324

W Ogrodach Zmian prowadzi:

Chcesz spotkać się z tym psychologiem?

Napisz!