Marta

Marta Wijas

Psycholog, trener, psychoterapeutka. Pracuje jako psycholog w przedszkolu, udziela indywidualnych konsultacji psychologicznych, prowadzi warsztaty kompetencji wychowawczych dla rodziców oraz innowacyjne, niedyrektywne treningi kompetencji społecznych dla dzieci – Empatyczne TUSy. Przekazuje wiedzę przyszłym rodzicom w ramach szkoły rodzenia.

Posiada doświadczenie w pracy z dziećmi (wieloletnia praca jako psycholog przedszkolny, m.in. w projekcie zainicjowanym przez Fundację Rozwoju Dzieci im. A. Komenskiego), nauczycielami (jako trener w projekcie dla Szkolnych Organizatorów Rozwoju Edukacji realizowanym przez Ośrodek Rozwoju Edukacji), trenerami (jako trener w Szkole Trenerów Biznesu Akademii SET) oraz rodzicami, a także w prowadzeniu psychoterapii osób dorosłych.

Pracuje w oparciu o aktualną wiedzę z zakresu psychologii rozwojowej, potwierdzającą rolę bezpiecznej więzi w pierwszych latach życia dla późniejszego harmonijnego rozwoju. W swojej pracy korzysta z dorobku nurtu Rodzicielstwa Bliskości, z prac Jaspera Juula i Alfiego Kohna, twórcy koncepcji rodzicielstwa opartego na współpracy oraz z założeń Porozumienia bez Przemocy (NVC) i nurtu Self – Reg. Jest uczestnikiem grupy rozwojowej dla specjalistów, prowadzonej przez Agnieszkę Stein.

Ukończyła psychologię w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim, Studium Socjoterapii i Treningu Interpersonalnego w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, Szkołę Trenerów Biznesu Akademii SET, Szkołę Analizy Transakcyjnej oraz wiele szkoleń dotyczących pracy z dziećmi i rodzicami. Jest certyfikowanym przez Ośrodek Rozwoju Edukacji realizatorem Szkoły dla Rodziców i Wychowawców cz I i cz II.

Ma dwoje dzieci.

Dodatkowe informacje:

Dni przyjęć:

piątek, sobota

Miejsce przyjęć:

Saska Kępa, Międzylesie

W Ogrodach Zmian prowadzi:

Chcesz spotkać się z tym psychologiem?

Zadzwoń!