Paweł Wojciechowski

Psychoterapeuta prowadzący terapię indywidualną i grupową w podejściu psychodynamicznym oraz psychoterapię par. Absolwent czteroletniego Studium Psychoterapii oraz dwuletniej Szkoły Psychoterapii Grupowej przy Laboratorium Psychoedukacji rekomendowanych przez Sekcję Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i atestowanych przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Ukończył szkolenie Emotionally Focused Therapy for Couples certyfikowane przez International Centre for Excellence in Emotionally Focused Therapy w Ottawie.

Odbył 3 letni staż kliniczny w Samodzielnym Wojewódzkim Zespole Publicznych Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej, Szpitalu Nowowiejskim w Warszawie, w Ambulatorium, na Oddziale XI Rehabilitacji Psychiatrycznej i Oddziale II Psychiatrycznym. Zajmował się tam psychoterapią pacjentów z zaburzeniami osobowości i zaburzeniami nerwicowymi. W ramach praktyki szkoleniowej współprowadził grupy terapeutyczne w Laboratorium Psychoedukacji.

Specjalizuje się w pracy z pacjentami doświadczającymi problemów w związkach, osamotnienia, życiowego utknięcia, z poczuciem nieadekwatności, oderwania, wypaleniem zawodowym, pacjentami z zaburzeniami nastroju; depresją, lękiem, problemami z regulacją emocji, osobami uzależnionymi, autoagresywnymi. Prowadzi terapię osób doświadczających niezadowolenia ze swojego życia, relacji i samych siebie.

Pracuje pod superwizją certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, oraz superwizorów ICEEFT. Posiada certyfikaty trenera i coacha Akademii TROP rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Jest członkiem Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Dotychczas opublikowano jego rozmowę: „Nasze światy zastępcze” (Charaktery nr 1/2020), książkę „Światy Zastępcze. Samotność wobec kultury” (Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne 2018), oraz zbiór poezji „Cisza jest w moim życiu” (LSW 2014),

Dodatkowe informacje:

Dni przyjęć:

wtorek, czwartek

Miejsce przyjęć:

Saska Kępa, Międzylesie

W Ogrodach Zmian prowadzi:

Chcesz spotkać się z tym psychologiem?

Napisz!