Kontakt

Strona głównaKontakt

Porozmawiaj z psychoterapeutą

Jeżeli wiesz dobrze do kogo chcesz się umówić na konsultację, lub potrzebujesz porozmawiać o wizycie z terapeutą, a nie z inną osobą, zadzwoń na numer danego psychoterapeuty widoczny przy jego opisie.

Skorzystaj ze strony Zespół, by poznać naszych terapeutów i odszukać ich numery.

Czasem ma się ochotę od razu rozmawiać ze specjalistą, który oddzwoni na pozostawioną wiadomość.

Porozmawiaj z recepcją

A może wolisz poradzić się do kogo trafić, lub dowiedzieć trochę o naszej ofercie? Jeśli tak, połącz się z numerem recepcji:

+48 660 871 606
Zapewniamy dyskrecję.

Jeżeli recepcja nie odbiera, prosimy o pozostawienie wiadomości głosowej
wraz z numerem telefonu.
Oddzwaniamy na każdą pozostawioną wiadomość.

Kontakt z Ogrodami Zmian

Nasze oddziały

Ogrody Zmian Saska Kępa

Adres:

ul. Dąbrowiecka 32 m 6, I piętro
03-906 Warszawa

Dojazd:

Niedaleko znajduje się przystanek Francuska dla autobusów 117, 138, 146. Łatwo także dojechać tramwajem do Ronda Waszyngtona. Budynek Dąbrowiecka 32 jest szary, ogrodzony. Wejście na teren przez furtkę – proszę wybrać nr 6 na domofonie.

Rozkład autobusów i dojazd najlepiej sprawdzić tu: http://warszawa.jakdojade.pl/

Prosimy przychodzić na umówioną godzinę, wcześniej trwać mogą konsultacje psychologiczne i psycholog nie będzie mógł otworzyć drzwi, a miejsce by poczekać jest niewielkie. Oczekiwanie umilić może spacer – przy ul. Francuskiej znajduje się  kilka kawiarni a w pobliżu Park Skaryszewski i zabytkowa zabudowa willowa Saskiej Kępy.

Na domofonie należy wybrać 6. Jeżeli nikt nie odpowiada, prawdopodobnie trwa jeszcze poprzednia sesja. Proszę poczekać na kontakt terapeuty.

Ogrody Zmian Międzylesie

Adres:

Al. Dzieci Polskich 20
Warszawa 04-730

Dojazd:

Ze Śródmieścia autobusem 525  lub ze stacji PKP Międzylesie autobusem 147 i wysiąść na przystanku Centrum Zdrowia Dziecka, następnie dojść ok 100 metrów w kierunku Hotelu Patron. Hotel znajduje się po prawej stronie głównych budynków szpitala.

Rozkład autobusów i dojazd najlepiej sprawdzić tu: http://warszawa.jakdojade.pl/

W Międzylesiu Ogrody Zmian znajdują się na terenie Instytutu Pomnika Centrum Zdrowia Dziecka przy Hotelu Patron. Na terenie szpitala znajduje się wygodny lecz płatny parking. 

W budynku Hotelu Patron znajduje się restauracja oraz lobby, gdzie można poczekać na sesję, jeśli przybędziecie Państwo przed czasem.

Numer konta