Zespół

Strona głównaZespół

Członkowie zespołu Ogrodów Zmian

Małgorzata Horn-Scheiner
Małgorzata Horn-Scheinerpsycholog, psychoterapeuta, terapeuta par i rodzin, współzałożycielka Ogrodów Zmian
Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej, jest członkiem Sekcji Terapii Rodzin Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Ukończyła pięcioletnie całościowe szkolenie w psychoterapii systemowej i psychodynamicznej w Zakładzie Terapii Rodzin Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Bartosz Szymczyk
Bartosz Szymczykpsycholog, psychoterapeuta PTP w trakcie certyfikacji, współzałożyciel Ogrodów Zmian
Absolwent Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej kierunków: psychologia kliniczna i psychologia międzykulturowa w 2007 roku. Obecnie na 5 roku pięcioletniego całościowego szkolenia psychoterapeutycznego atestowanego przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne w Zakładzie Terapii Rodzin Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Pracuje w języku polskim i angielskim.
Anna Owczarska-Osinska
Anna Owczarska-Osinskapsycholog, psychoterapeuta, współzałożycielka Ogrodów Zmian
Psycholog o specjalności międzykulturowej. Certyfikowany Psychoterapeuta PTIPD. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz World Association for Person Centered & Experiential Psychotherapy & Counselling (WAPCEPC). Ukończyła 4 letni całościowy kurs psychoterapii w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA, atestowany przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Pracuje w języku polskim, francuskim i angielskim.
Monika Miciak
Monika Miciakpsycholog, psychoterapeuta poznawczo-behawioralny
Certyfikowana psychoterapeutka poznawczo-behawioralna. Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Ukończyła czteroletnią Szkołę Psychoterapii Poznawczo – Behawioralnej oraz liczne szkolenia i staże z zakresu pomocy psychologicznej oraz terapii osób dorosłych, dzieci i młodzieży.
dr Mateusz Gola
dr Mateusz Golapsycholog, psychoterapeuta poznawczo-behawioralny, współzałożyciel Ogrodów Zmian
Certyfikowany psychoterapeuta poznawczo-behawioralny. W 2011 roku uzyskał tytuł doktora nauk humanistycznych w dziedzinie psychologii. Jest adiunktem w Instytucie Psychologii PAN oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej.
dr Joanna Kosmala
dr Joanna Kosmalapsychoterapeutka
Certyfikowana psychoterapeutka humanistyczna ze specjalnością GESTALT. Jest pedagogiem specjalnym, trenerem warsztatu psychologicznego i psychoterapeutką; absolwentka wydziału filologii polskiej Uniwersytetu Warszawskiego, doktor nauk humanistycznych w zakresie pedagogiki.
Tomasz Kościelny
Tomasz Kościelnypsychoterapeuta
Psychoterapeuta, ukończył szkolenie w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie, które spełnia wymogi certyfikacyjne Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Pracuje w nurcie psychodynamicznym, pod stałą superwizją superwizora Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego i Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej.
Jakub Mikołajczyk
Jakub Mikołajczykpsycholog, psychoterapeuta poznawczo-behawioralny
Certyfikowany psychoterapeuta poznawczo-behawioralny. Pracuje z dorosłymi, młodzieżą i dziećmi. Swoje doświadczenie zdobywał m.in. pracując z młodzieżą oraz rodzicami w Instytucie Pomniku – Centrum Zdrowia Dziecka.
Magdalena Smelkowska
Magdalena Smelkowskapsycholog, psychoterapeuta
Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej, członek Polskiego Stowarzyszenia Psychoterapii Egzystencjalnej. Ukończyła 6 letni kurs psychoterapii (w analizie egzystencjalnej) i przygotowuje się do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty wydawanego przez International Society of Logotherapy and Existential Analysis. Pracuje w języku polskim i angielskim.
Iwona Byśkiniewicz
Iwona Byśkiniewiczpsychoterapeuta, psychotraumatolog
Absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu SWPS i studiów podyplomowych z zakresu psychotraumatologii na tym samym wydziale. Na ostatnim roku całościowego kursu psychoterapeutycznego atestowanego przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego w terapii poznawczo-behawioralnej i psychodynamicznej.
Patrycja Stelmach
Patrycja Stelmachpsychoterapeuta
Psychoterapeuta w trakcie całościowego szkolenia – Studium Psychoterapii i Szkoła Psychoterapii Grupowej w Laboratorium Psychoedukacji. Doświadczenie zawodowe zdobyłam odbywając staże w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, w Wolskim Centrum Zdrowia Psychicznego, oraz w Poradni Zdrowia Psychicznego SPZOZ Warszawa – Białołęka.
Beata Poborska-Kobrzyńska
Beata Poborska-Kobrzyńskapsycholog, psychoterapeuta
Ukończyła studia magisterskie na Wydziale Psychologii Uniwersytetu SWPS oraz filologię polską na Uniwersytecie Warszawskim. Jest absolwentką 4-letniej szkoły psychoterapii w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA, akredytowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne

Nie wiesz do kogo chcesz się zapisać?
Pomożemy w wyborze!

Nasza recepcja chętnie pomoże Ci w wyborze właściwego terapeuty.

Zadzwoń

Współpracujemy z: