Porozmawiaj z psychoterapeutą

Jeżeli wiesz dobrze do kogo chcesz się umówić na konsultację, lub potrzebujesz porozmawiać o wizycie z terapeutą, a nie z inną osobą, zadzwoń na numer danego psychoterapeuty widoczny przy jego opisie.

Skorzystaj ze strony Zespół, by poznać naszych terapeutów i odszukać ich numery.

Czasem ma się ochotę od razu rozmawiać ze specjalistą, który oddzwoni na pozostawioną wiadomość.

Porozmawiaj z recepcją

W dniach 01 maja do 06 czerwca 2022 urlop recepcji.

Prosimy o kontakt mailowy na adres kontakt@ogrodyzmian.pl

lub skorzystanie z kontaktu bezpośredniego z terapeutą.

Przepraszamy za niedogodności.

Kontakt z Ogrodami Zmian

Administratorami Państwa danych osobowych są: Małgorzata Horn-Scheiner, Monika Miciak, Anna Osinska i Bartosz Szymczyk – wspólnicy spółki cywilnej Ośrodek Naukowo-Terapeutyczny Ogrody Zmian S.C.Małgorzata Horn-Scheiner, Monika Miciak, Anna Osinska i Bartosz Szymczyk, z którymi możecie się Państwo skontaktować pod adresem: ul. Dąbrowiecka 32/6 03-932 Warszawa oraz adresem email:kontakt@ogrodyzmian.pl.

Przetwarzamy Państwa dane w celu udzielenia odpowiedzi na pytania zawarte w Państwa korespondencji skierowanej na adresy email wskazane na naszej stronie internetowej lub innej formie kontaktu. Podstawą prawną przetwarzania danych jest realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratorów w postaci komunikacji z użytkownikami strony i osobami zainteresowanymi usługami świadczonymi przez administratorów.

Państwa dane będą przetwarzane nie dłużej niż jest to konieczne do udzielenia Państwu odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres związany ze świadczeniem dla Państwa usług.

Podanie przez Państwa danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Państwa pytanie. Maja Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia swoich danych.

Mają Państwo prawo do wniesienia skargi na przetwarzanie danych osobowych przez administratorów do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Nasze oddziały