Lista psychologów i psychoterapeutów Ogrodów Zmian oferujących bezpłatne konsultacje jako wsparcie psychologiczne on-line lub przez telefon w okresie pandemii wirusa SARS-CoV-2 (COVID-19)

[English version below]

Pomoc dostępna jest dla wszystkich osób. Proponowana jest szczególnie z myślą o osobach bezpośrednio dotkniętych nadzwyczajnością sytuacji pandemii: lekarzom i lekarkom, pielęgniarzom i pielęgniarkom, ratownikom i ratowniczkom, a także osobom z grup ryzyka, z konieczności pozostającym w izolacji, kwarantannie domowej czy kwarantannie nadzorowanej.

W celu umówienia konsultacji prosimy o kontakt bezpośredni z terapeutą z pytaniem o bezpłatną konsultację. Następnie prosimy czekać na potwierdzenie. Konsultacje odbywają się telefonicznie lub przez wideokomunikator.

[ENG]

We offer psychological consultations online on via phone free of charge as means of psychological support in times of COVID-19 pandemia, especially dedicated to those who are directly affected by the epidemiological situation: doctors, nurses, rescue staff and people from risk groups or in quarantine. Please contact the therapist from the list below to ask for a consultation.

Imię Nazwisko Kontakt Dostępność czasowa Praca z
Bartosz Szymczyk +48 502 510 037 elastycznie / flexible dorośli indywidualnie i pary / also in English
Anna Osinska +48 607 640 882 elastycznie dorośli indywidualnie / aussi en Francais
Patrycja Stelmach +48 663 718 568 elastycznie dorośli indywidualnie
Alicja Heering-Adamczewska +48 604 916 139 elastycznie dorośli indywidualnie, kobiety przed rozwiązaniem
Mirjam Tiel van Buul +48 693 694 398 elastycznie / flexible dorośli indywidualnie w

jęz. angielskim i niderlandzkim

individual adult clients in English and Dutch