Patrycja Stelmach

Patrycja Stelmach

Psychoterapeuta w trakcie całościowego szkolenia – Studium Psychoterapii i Szkoła Psychoterapii Grupowej w Laboratorium Psychoedukacji. Doświadczenie zawodowe zdobyłam odbywając staże: w Klinice Nerwic w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, w Oddziale Psychiatrycznym Dziennym Wolskiego Centrum Zdrowia Psychicznego, w III Klinice Psychiatrycznej na Całodobowym Oddziale Psychiatrycznym w IPiN oraz w Poradni Zdrowia Psychicznego SPZOZ Warszawa – Białołęka. Pracowała  w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia w Pruszkowie na Oddziale Dziennym Zaburzeń Nerwicowych a obecnie w Oddziale Dziennym na Tarchominie w ramach projektu „Przeciwdziałanie depresji”.

Jako pedagog posiadam kilkunastoletnie doświadczenie w pracy z młodzieżą i rodzicami. Ukończyłam pierwszy stopień Szkolenia z Psychoterapii Opartej na Mentalizacji (MBT) organizowanego przez Anna Freud Center w Londynie. Pracuję pod stałą superwizją certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Posiadam Dyplom mediatora rodzinnego Polskiego Centrum Mediacji.

W obszarze moich zainteresowań jest MBT, która łączy w sobie m.in.elementy teorii psychodynamicznej, poznawczo-behawioralnej i systemowej, a także wiedzę z obszaru neuronauki. Jest ona niezwykle przydatna w pracy z pacjentami z szerokim spektrum zaburzeń (zaburzenia osobowości, depresja, zaburzenia lękowe, zaburzenia odżywiania), w tym w pracy z młodzieżą i rodzinami.

Dodatkowe informacje:

Dni przyjęć:

poniedziałek, środa

Miejsce przyjęć:

Saska Kępa

Kontakt:

kontakt@ogrodyzmian.pl – przez recepcję Ogrodów Zmian

W Ogrodach Zmian prowadzi:

Chcesz spotkać się z tym psychologiem?

Napisz!